Boom menom transformácia

Katarína Zacharová verí, že ženský potenciál dokáže formovať svet. Je to naozaj tak? Ako sama hovorí:Ženské talenty, prístup, energia a potenciál totižto ponúkajú potrebné riešenia pre mnohé problémy, ktorým dnes v spoločnosti čelíme, lebo vznikli práve z nerovnováhy medzi mužským a ženským princípom“.

Navštevovať jednu konferenciu za druhou nás k žiadnej zmene neprivedie.

Ohýbame tyče, chodíme po skle a rozpálených uhlíkoch a po konferencii prídeme domov a do týždňa ležíme, obrazne povedané, na gauči a držíme ho, aby neuletel. Čítame jednu motivačnú knihu za druhou, informácie nám pretekajú z hláv, ale v osobnom ani v profesijnom živote neprichádza k žiadnej zmene. Niečo treba urobiť inak.

K zmene sa dostaneme dvomi cestami: revolúciou a evolúciou.

S Katarínou sa rozprávame o tom, aká je jej vlastná predstava o pomoci ženám aj mužom, ako vstúpiť do transformačného procesu a zotrvať v ňom, ale aj o tom, ako vníma druhú stranu tohto tzv. „biznisu“, kde sme doslova zavalení konferenciami, online kurzami a motivačnou literatúrou, ktorá generuje v mnohých prípadoch veľmi slušný príjem.

 

Pre tých z vás, ktorí majú záujem o kúpu knihy, o ktorej sa v podcaste s Katkou bavíme:  https://www.koncimsostrachom.sk/kniha

A toto je špeciálny zľavový kód, ktorý treba použiť v objednávkovom košíkutalkslow2020

 

V prípade záujmu o spomínaný program Becoming RealWoman, link je tu: http://www.becomingrealwoman.sk/

 

 

 

Share | Download